O nas

Przydajesie.pl to sklep stworzony z myślą o rodzicach, którzy spędzają aktywnie czas wolny, często podróżują i nie mają ochoty na przeszukiwanie wielu rozbudowanych sklepów internetowych.

Główną ideą Przydajesie.pl jest zgromadzenie w jednym sklepie produktów, które zajmują mało miejsca po złożeniu ale są w pełni praktyczne i funkcjonalne np. łóżeczko ważące 4 kilogramy i rozkładające się w kilka sekund, wanienki turystyczne, czy składany stolik samochodowy.

Jestem mamą siedmioletniej Oli. Na początku mojej „matczynej przygody” nie miałam pojęcia o istnieniu tylu fajnych gadżetów przydatnych poza domem. Posiadanie chociaż kilku z nich znacznie ułatwiłoby nam długą podróż samochodem na wakacje.

Dzisiaj, dzięki temu, że sama wykorzystuję produkty ze sklepu Przydajesie.pl, możemy zmieścić w bagażniku dużo więcej niezbędnych rzeczy na wyjazd. Przy wyborze asortymentu kieruję się więc przede wszystkim własnym doświadczeniem – spacery te bliższe i dalsze, wyjścia do znajomych, do restauracji, wyjazdy do dziadków, wypady weekendowe oraz podróże samochodem lub samolotem w czasie ferii zimowych lub wakacji.