O nas

Przydajesie.pl to sklep firmowy marki TULOKO.

TULOKO to polska innowacyjna marka akcesoriów samochodowych dla dzieci. Wymyślona została przez dwie zaprzyjaźnione rodziny, które często razem podróżują.

Wspólne doświadczenia i przygody pozwoliły nam starannie przemyśleć i stworzyć w pełni funkcjonalne produkty, które przydają się dla dzieci oraz ich aktywnych rodziców.

Podróżowanie z dziećmi bywa męczące – każdy z rodziców doskonale o tym wie. W związku z tym oferujemy produkty, które mają ułatwić nam życie, a naszym dzieciom zapewnić wygodę i możliwość zabawy. Stawiamy na funkcjonalność i proste wzornictwo.

Wszystkie nasze akcesoria samochodowe są projektowane i wykonywane w 100% w Polsce. Produkty przeszły pozytywnie dynamiczne testy zderzeniowe wykonane w Przemysłowym Instytucie Motoryzacji PIMOT. Zdobyliśmy medal na V Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka w Kielcach. Od samego początku jesteśmy również partnerem strategicznym ogólnopolskiej kampanii na rzecz bezpieczeństwa przewożenia dzieci – Ogólnopolskie Inspekcje Fotelików. Od września 2017 zostaliśmy także partnerem ogólnopolskiej kampanii – Karta Dużej Rodziny. W ramach akcji KDR wszystkim posiadaczom tej karty oferujemy 10% rabatu na zamówienie złożone drogą mailową oraz darmową wysyłkę.